top of page
Kitle ve Okutman

JUG Istanbul
Sürdürülebilir Bir Geleceğe Doğru 

Java User Group (JUG) Istanbul, ülkemizde java teknolojileri başta olmak üzere yazılım ekosistemine katkı vermek için 2010 yılından itibaren faaliyet gösteren bir gruptur.

Bu alanda düzenli olarak gerçekleştirdiği çeşitli etkinlikler ile yazılımcıların kendilerini geliştirmelerine ve Dünya ile entegre olmalarına imkan sağlamaktadır.

ETKİNLİKLERİMİZ

  • 21 Eyl 2024 12:00 – 16:30
    Yazılım dünyasının son gelişmelerini paylaşmanın yanı sıra yazılımcılar arasındaki etkileşimi artırmak ve sürdürülebilirliğe katkı sağlamak amacıyla bir araya getirmekten büyük bir heyecan duyuyoruz.
  • 09 Kas 2024 10:00 – 17:00
    Coderetreat, yazılım geliştirme ve tasarım temellerine odaklanan ücretsiz, Dünya'da eş zamanlı olarak yılda bir kez gerçekleşen tüm gün süren yoğun uygulama içeren etkinliktir.

14

YIL

170+

ETKİNLİK

11.000+

ÜYE

NELER YAPIYORUZ?

Java Community Process, OpenJDK ve Eclipse Foundation topluluklarında aktif olarak katkı veriyoruz. Yazılım dünyasındanki güncel gelişmeleri takip ediyoruz ve  üyelerimiz ile paylaşıyoruz.
 
Java'nın  gelişmesine rol almak  isteyen yazılımcılar ile başta java teknolojileri olmak üzere yazılım ekosisteme katkı sağlayan işbirlikçiler arasındaki sürekli etkileşimi sağlıyoruz.

SPONSORLARIMIZ

PARTNERLERİMİZ

ABONE OL!

Gelişmelerden haberdar olmak için bültenimizi takip etmeyi unutmayın!

Üyeliğiniz alınmıştır.

14

YIL

170+

ETKİNLİK

11.000+

ÜYE
bottom of page