top of page

Podcast#32 Ürün Nasıl Yönetilir?

Java User Group İstanbul Podcast serisinin 32. Bölümünde konuğumuz Ayşenur Göl oldu. Konuğumuz ile ürün yönetimi hakkında derinlemesine sohbet ettik.


Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği mezunu Ayşenur Göl, Galatasaray Üniversitesi Veri Bilimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Kariyerine e-ticaret altyapı yazılımları ve dijital büyüme yönetimi çözümleri sunan Inveon’da Proje Yöneticisi olarak başlamıştır. Bu görevi sırasında birden çok e-ticaret sitelesinin yazılım geliştirme ve customer success süreçlerini eş zamanlı yönetmiştir. Yaklaşık 2 yıldır Emlakjet bünyesinde Ürün ve Proje Yöneticisi olarak çalışmaktadır. Emlakjet’in ürün geliştirme sürecindeki sorumluluklarına ek olarak yenilenen ilan verme uygulamasının ürün yöneticiliği görevini üstlenmektedir.


Istanbul JUG Podcast kanallarından keyifle dinleyebilirsiniz.

Ürün Nasıl Yönetilir'den Başlıklar

  1. Ürün nedir?

  2. Ürün yöneticisi ne yapar?

  3. Ürün yöneticisi ve ürün sahibi arasındaki fark nedir?

  4. Ürün yöneticisi istekleri neye göre önceliklendirir?

  5. Ürün yöneticisinin bir yazılımcıdan beklentisi nedir?


 

JUG Istanbul podcast serilerine Spotify & iTunes üzerinden ulaşabilirsiniz.Moderatör olarak Gizem Demir konu hakkında merak ettiklerini sordu. 3 yıldır aktif olarak java ile geliştirme yapan Gizem Demir, İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunudur. 1 yıldır EmlakJet bünyesinde Java Backend Developer olarak çalışmaktadır.


 

Istanbul Java User Group 2010 yılından itibaren Java topluluğuna destek olan kar amacı içermeyen bir gruptur. Amacımız ülkemizde java teknolojileri başta olmak üzere yazılım ekosistemine katkı vermektedir.


Istanbul JUG veya web sitesi ile ilgili herhangi bir sorunuz, öneriniz veya yorumunuz varsa, konferans fikirleriniz varsa, belirli bir konuyla ilgileniyorsanız, kendiniz bir sunum yapmak istiyorsanız veya grubumuza katılmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.


Bizimle iletişime geçmek için Istanbul JUG ekibine hello@jugistanbul.org adresine e-posta gönderebilirsiniz. Konuşmacı olmak için formu doldurabilirsiniz.Istanbul Java User Group’un gelişmelerine tek linkten kolayca ulaşabilirsiniz.
31 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page