top of page

Java Day Istanbul Geri Sayım Başladı
Java Day Istanbul, ülkemiz bilişim dünyasına değer katmak, Java, Jvm, Jakarta, Cloud Native, Microservice, Backend, Cloud, Methodology, Career, Web ve Mobile yazılım geliştirme konularında güncel teknolojiler, gelişmeler ve yönelimlerden IT dünyasını haberdar etmek amacıyla JUG Istanbul tarafından her yıl organize edilen bir yazılım konferansıdır. Java Day Istanbul yazılım konferansı içerik ve detaylarını sizler için özetledik.JUG Istanbul teknik komitesinin desteği ile bu sene 7.si düzenlenecek Java Day Istanbul, 24-28 Mayıs tarihlerinde Online olarak gerçekleşecek. 1000+ katılımcıyı beklediğimiz, 20’dan fazla yerli ve yabancı konuşmacının katılımı ile 5 ayrı gün canlı olarak gerçekleşecektir.


Önümüzdeki günlerde etkinlik programının tamamı tamamlanmış olacak. Tüm konuşmacılar ve etkinlik programı detaylarını incelemek için javaday.istanbul web adresini ziyaret edebilirsiniz.Gelişmelerden Habersiz Kalmayın!

Teknoloji hızlı gelişiyor, en son gelişmelerden haberdar olmak için Java Day İstanbul 2021‘e evinizin konforundan katılmak harika bir fırsat. Twitter sosyal medya hesaplarından konferans günü boyunca etkinlikler ve sürprizler ile ilgili duyurular yapılacak. #JDI2021

Etkinlik günü güncel bilgiler ve sürpriz çekişler için Slack kanalımıza katılabilirsiniz #JAVADAYISTANBUL2021

58 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page