arka plan.png

SPONSOR

 

Java User Group (JUG) Istanbul, ülkemizde java teknolojileri başta olmak üzere yazılım ekosistemine katkı vermek için 2010 yılından itibaren faaliyet gösteren bir gruptur.

Bu alanda düzenli olarak gerçekleştirdiği çeşitli etkinlikler ile yazılımcıların kendilerini geliştirmelerine ve Dünya ile entegre olmalarına imkan sağlamaktadır.

DESTEKÇİLERİMİZ

We are here to create the next disruption and deliver “the” next X for our clients with lasting impact. Committed to overcome the biggest challenges for their industries, we partner up with our clients on their road to change and have them experience the next level.

 

At DefineX we are 250 DFXers, delivering superior value for our clients through leading technology, targeted innovation and excellence in everything we do. You have choices if you strive to be a part of a team driven to create with purpose, now is your chance to Find your Forward as “Senior Developer" with DefineX.

Kodcu, Agile yönetimsel uygulamaları ve pratikleri konusunda uzmanlaşmış bir eğitim ve danışmanlık şirketidir. Profesyonel ve Yalın odaklı hizmet anlayışına sahip olan şirket, işletmelerin yazılım ekiplerine ve projelerine yönelik ihtiyaçlarını belirleyip onlara özel çözümler sunmaktadır.

jetbrains-variant-4.png
gotowebinar-logo.png
Untitled design (6).png

Bize Ulaşın!

NURSEL CIBIR

Corporate Communication

& Marketing Manager

Telefon: +90 (0)506 388 03 46
Eposta: hello@jugistanbul.org

Java User Group (JUG) Istanbul, ülkemizde java teknolojileri başta olmak üzere yazılım ekosistemine katkı vermek için 2010 yılında kurulan bir gruptur.
HIZLI LİNKER
Blog
Sponsor
Konuşmacı Ol
Bize Katıl!
TAKİP EDİN
Slack 
Twitter
Spotify
iTunes
YouTube