top of page
İşadamları alkışlamak

BOOTCAMP

ING AGILE DEVELOPER BOOTCAMP

4 EYLÜL - 3 EKİM

BAŞVUR!

ING AGILE DEVELOPER BOOTCAMP

ING Türkiye & JUG Istanbul işbirliği ile çevik yazılım alanında kariyerini şekillendirmeye hazır mısın?

Sen de ING Agile Developer Bootcamp ile 5 hafta boyunca benzersiz bir programa ücretsiz ulaşabilirsin.

ING Teknoloji Liderlerinden öğrendiklerinle backend alanındaki bilgini arttırırken, bu öğrendiklerini agile olarak uygulama kabiliyetine sahip olur hatta program sonunda part time ya da full time iş teklifi alabilirsin!

Eğitmenler

Altuğ Bilgin Altıntaş

2000 yılında Kocaeli Üniversitesinden mezun olmuştur. Yazılım Mühendisliği kariyerine 90’lı yılların sonlarında Java kullanarak Koç Net’te yazılım mühendisi olarak başlamıştır. Global  firmalarda senior developer, software architect, yazılım yöneticisi, vb. pozisyonlarda çalışmıştır.

2003 yılında Java ve Yazılım Tasarımı kitabını yayınlanmıştır. 2010 yılında Java teknolojilerinin yaygınlaşması için oluşturulan Java User Group Istanbul platformunun kurucu üyesidir. 2015 yılından itibaren Uluslararası  Java Day Istanbul yazılım konferansının çalışmalarında teknik komite olarak devam etmektedir. 

Linkedin : https://tr.linkedin.com/in/altuga

 

Bilgehan Yıldız

2008 yılında Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 2008 yılında Netron Corporate Solutions’da software developer olarak profesyonel kariyerine başlamıştır. Hyundai firmasında yazılım mühendisi olarak kariyerine devam ederken, 2012 yılında Marmara Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır.

2012 yılında ING bünyesine katılmış olup pek çok dönüşüm projesinde aktif görev almıştır. Framework Ekibinde System Arhitect olarak kariyerini devam ettirmektedir.

 

Emel Ergelen

İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliğinden 2014 yılında mezun oldu. Üniversitedeyken çeşitli alanlarda part-time çalıştıktan sonra yine 2014 yılında konfigürasyon yöneticisi olarak başladığı rolünde aradan çok zaman geçmeden rolü DevOps danışmanlığına dönüştü. 

Rolü gereği bulunduğu şirketlerde hem teknik hem de kültür dönüşümünün parçası oldu. Bugün, ING’de DevOps Danışmanı olarak hem Openshift gibi büyük uygulamalara geçişlerde tasarımda ve uygulamada yer alıyor hem de verdiği eğitimlerle kültürel dönüşüme katkı sağlıyor.

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/eyildirim/ 

 

Emre Şentürk

2020 yılında Kadir Has Üniversitesinden mezun olmuştur. ING de Part time olarak başladığım kariyerime tam zamanlı olarak Devops Mühendisi olarak devam ediyorum. Öğrencilik hayatımda; .netIstanbul, firebaseSummit gibi çeşitli etkinliklerde gönüllü olarak yer aldım.

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/emresenturk/

 

Fatma Fidan

2001 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü’nden mezun olmuştur. MT olarak başladığı bankacılık kariyerinde şube ticari pazarlama ve sistem analisti görevlerinde bulunmuştur. 2012 yılında Scrum Master olarak agile ile tanışmış, 2015 yılından bu yana da agile koç olarak ING’nin IT dönüşümü ve global ING One Agile Way of Working  dönüşüm süreçlerinde aktif rol almıştır.

Linkedin : https://www.linkedin.com/in/fatma-fidan-3b48345

 

Fulya Sayım Ege

2008 Bahçeşehir Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu. 11 yıl kıdemli iş analisti olarak çalışmıştır. Son bir buçuk senede Ziraat Finans Grubu’nun çevik dönüşümü ile birlikte agile koç olarak çalışmaya başlamıştır. 1 Nisan itibari ile ING ailesine katılmıştır. Kasım 2020’de profesyonel koçluk eğitimi almaya başlamış ACTP  süreci devam etmektedir.

 

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/fulya-say%C4%B1m-ege-3340a824

 

Orkun Öztürk

2006 İstanbul Üniversitesi Elektronik Mühendisliği, 2010 İstanbul Bilgi Üniversitesi MBA mezunu. 14 yıl ürün yönetimi konusunda çalışmıştır. Ürün yönetiminin son 3 yılında çevik yöntemlerle çalıştıktan sonra 1 sene bir danışmanlık şirketinde agile koç olarak çalışmıştır. Mayıs 2020’de profesyonel koçluk eğitimi almaya başlamış ACTP  süreci devam etmektedir. 

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/orkunozturk/

 

Tolga Yıkılmaz

Lise yıllarında Visual Basic ile programlamayı keşfetmiş, yazılım mühendisliği kariyerine backend developer rolü ile başlayarak senior developer, software architect, enterprise architect rolleri ile kurumsal uygulamalar geliştirmiştir. Son yıllarda artan Devops süreçlerine ilgi duyarak bu alana yönelmiştir. 

 

Tuğba Karataş

2002 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olmuştur. Kariyerine Akbank’ta başlamış,  CRM ve Kurumsal Pazarlama bölümlerinde çalışmıştır. Sonrasında ING Bank’ta Pazarlama ve Bilgi Teknolojilerinde Sistem Analisti olarak çalışmaya devam etmiştir. 2020 yılından bu yana agile koç olarak çalışmakta ve global ING One Agile Way of Working  dönüşüm süreçlerinde aktif rol almaktadır.

Linkedin : https://www.linkedin.com/in/tu%C4%9Fba-tipici-karatas-62b46819

EVENT PARTNER

Bootcamp'e  partner olmak için hello@jugistanbul.org adresine eposta atabilirsiniz. 

Kongre

ING AGILE DEVELOPER BOOTCAMP 

BAŞVUR!

EVENT PARTNER

Bootcamp'e  partner olmak için hello@jugistanbul.org adresine eposta atabilirsiniz. 

ING_Group_Logo.png
bottom of page